112Rivierenland

Tiel - Bandenprikker actief

Woensdagochtend werden veel auto eigenaren onaangenaam verrast bij het instappen van hun voertuig. In de omgeving van het station bleek een bandenprikker actief geweest te zijn en heeft onder andere banden lek gestoken aan de Lingedijk, Molenstraatje, Stationsstraat, Pr. Marijkelaan en Pr. Irene Laan. 

Van sommige auto's bleken beide banden lek te zijn. Het voorwerp dat is gebruikt is ongeveer een halve tot een hele centimeter. Alle banden zijn lek aan de straatzijde. De politiewoordvoerder kon niet aangeven om hoeveel voertuigen het zou betreffen, omdat digitale aangiftes nog niet in het systeem staan.

Een aantal eigenaren zijn met de lekke banden met alarmlichten rechtstreeks naar de garage gereden. De politie zoekt getuigen .

Foto's

Tiel - Bandenprikken actief

Alle foto's van dit artikel

Meer nieuws

02 nov. | 19:27
Meteren - Geen treinverkeer Geldermalsen en Den Bosch
01 nov. | 22:26
Tiel - Ongeval tussen twee voertuigen
31 okt. | 10:58
Landelijk - Prorail Liever schade aan een slagboom dan een mensenleven in gevaar
31 okt. | 10:17
Lienden - Grote hoeveelheid vuurwerk en drugs aangetroffen in woning na controle voertuig
30 okt. | 21:22
Beusichem - Twee ongevallen op de N320
30 okt. | 15:36
Meteren - Aanrijding trein vrachtwagen op overgang
Alle nieuwsberichten