112Rivierenland

Kerkdriel - Aangehouden na autokraak

Woensdagavond heeft de politie in Kerkdriel twee jongens aangehouden die er van worden verdacht inbraken in auto’s te hebben gepleegd. Ze waren door een getuige gezien bij een autokraak op de Paterstraat in Kerkdriel

De getuige belde de politie nadat hij had hij twee jongens op een fiets had zien wegrijden vanaf de plek waar in een auto was ingebroken. De eigenaar constateerde dat zijn navigatiesysteem was weggenomen. Een andere getuige wist zelfs de naam van een mogelijke verdachte te noemen. Door agenten werd in de omgeving naar de jongens uitgekeken.
Korte tijd later troffen ze in de Nederlandstraat een jongen aan die aan het signalement voldeed. Toen ze de jongen staande hielden maakte die een zeer nerveuze indruk. Toen hem naar een legitimatie werd gevraagd probeerde hij er vandoor te gaan. Ondanks het verzet van de jongen kon hij toch worden aangehouden. Hij had diverse goederen bij zich die mogelijk van diefstal afkomstig zijn. Zijn identiteit is nog niet bekend. Later kon nog een 16-jarige jongen uit Kerkdriel in zijn woning worden aangehouden.   Aangiftes Bij de politie zijn de afgelopen tijd enkele aangiftes binnen gekomen van inbraak in auto’s in Kerkdriel en omgeving. De politie verzoekt mensen die ook het slachtoffer zijn geworden maar nog geen aangifte hebben gedaan, om dit alsnog te doen.

Meer nieuws

15 nov. | 22:38
Echteld - Buitenbrand aan de Waardweg
15 nov. | 22:36
Echteld - Buitenbrand aan de Ooisetraat
14 nov. | 21:25
Buren - Auto te water op de Hennisdijk
13 nov. | 23:01
Tiel - Ongeval op de Schaarsdijkweg
12 nov. | 18:06
Tiel - Buitenbrand aan de Kwelkade
12 nov. | 17:09
Beesd - Autobrandje op parkeerterrein
Alle nieuwsberichten