112Rivierenland

Landelijk - KNMI waarschuwt voor harde windstoten

Het KNMI waarschuwt vrijdag voor zware windstoten. Vanochtend, vooral in de kustprovincies, is kans op zware windstoten tot ongeveer 100 km/uur. Het gure weer van vandaag zal ook zaterdag nog boven ons land hangen waarbij het buiig is met harde windstoten. Bovendien wordt de lucht steeds kouder zodat ook de eerste natte sneeuw kan vallen. Zondag wordt de lucht nog kouder en nemen de sneeuwkansen mogelijk nog iets toe.

Bij diverse brandweerkorpsen in ons land druppelen sinds vanochtend vroeg de eerste meldingen van stormschades al weer binnen.
Op de A28 richting Utrecht is rond kwart voor tien een boom door de harde wind op een voertuig terechtgekomen. Het is nog onbekend of daarbij gewonden zijn gevallen.

Meer nieuws

10 feb. | 18:01
Enspijk - Ongeval fietser met auto aan de Lepelstraat
10 feb. | 13:35
Aalst - Man opgepakt voor schietpartij Den Bosch
09 feb. | 22:31
Tiel - Overval op tankstation Total
09 feb. | 08:30
Tiel - Aanhoudingen en auto inbeslag genomen
07 feb. | 18:56
Buren - Ongeval aan de Koningin Wilhelminalaan
05 feb. | 19:03
Geldermalsen - Rotterdammers cel in voor gewapende overval camerawinkel
Alle nieuwsberichten