112Rivierenland

Hurwenen - Politie is grootschalig onderzoek gestart

Naar aanleiding van de melding van een woningbrand aan de Wielewaallaan in Hurwenen, troffen brandweer en politie twee dodelijke slachtoffers aan.

De brandmelding kwam dinsdagnacht rond 01.30 uur binnen bij politie en brandweer waarna zij ter plaatse gingen. De brandweer en politie troffen bij de woning twee dodelijke slachtoffers aan en een derde, gewond slachtoffer die in kritieke toestand in het ziekenhuis nu wordt behandeld. Grootschalig onderzoek
Forensisch onderzoek werd ingesteld in en rond de woning en een grootschalig onderzoek werd vandaag door de politie gestart. Hierbij wordt de politie geassisteerd door deskundigen van het NFI.
De politie gaat hierbij uit van een misdrijf. Het Forensisch Technisch onderzoek zal zeker nog een dag plaatsvinden aan de Wielewaallaan in Hurwenen. Daarnaast startte de politie vandaag een buurtonderzoek. De identiteit van de slachtoffers kan op dit moment nog niet worden vastgesteld. Bekijk de online film gemaakt door Andre Versteeg en Henk Verkuil

Meer nieuws

16 nov. | 09:27
Beneden Leeuwen - Veel schade bij schuurbrand
16 nov. | 09:23
Enspijk - Auto in de sloot bestuurder spoorloos
15 nov. | 22:38
Echteld - Buitenbrand aan de Waardweg
15 nov. | 22:36
Echteld - Buitenbrand aan de Ooisetraat
14 nov. | 21:25
Buren - Auto te water op de Hennisdijk
13 nov. | 23:01
Tiel - Ongeval op de Schaarsdijkweg
Alle nieuwsberichten