112Rivierenland

Kesteren - Schennispleger aangehouden

Dinsdagmorgen meldden enkele leerlingen van een school in Kesteren dat zij op de Spoorstraat in die plaats waren geconfronteerd met een man die zich ten opzichte van hen stond te bevredigen.

Na de melding stelden agenten in de buurt van de Spoorstraat een onderzoek in. Van de dader was een duidelijk signalement bekend. Ook was bekend hoe de auto van de man er uit zag.
Op het parkeerterrein van een bedrijf troffen agenten een auto aan die aan de omschrijving van de slachtoffers voldeed. De eigenaar van die auto bleek bij het betreffende bedrijf te werken. Toen die eigenaar op verzoek van de politie naar buiten kwam, bleek hij volledig aan het opgegeven signalement te voldoen. De man, een 36-jarige Tielenaar, is aangehouden en op het politiebureau ingesloten.

Meer nieuws

24 aug. | 16:12
Enspijk - Auto botst op rimob A15
23 aug. | 14:29
Wadenoijen - Vier personenauto's botsen op de A15
21 aug. | 21:11
Tiel - Arrestatieteam grijpt in aan de Oliemolenwal
21 aug. | 16:07
Rumpt - Buitenbrand betreft stapel hooi
21 aug. | 09:42
Tiel - Ongeval op de Zoelenseweg
20 aug. | 21:38
Culemborg - Ernstig ongeval met fatbike en personenauto
Alle nieuwsberichten