112Rivierenland

Tiel - Nederland tegen Frankrijk 4-1

Het Nederlands elftal heeft zijn kandidatuur voor de Europese titel nog maar eens kracht bijgezet. In een fantastisch voetbalgevecht werd vice-wereldkampioen Frankrijk met 4-1 bedwongen. In Tiel heeft het gezorgd voor feestelijke taferelen.

Veelal werd de wedstrijd in huiselijke kring bekeken. Op het Plein had een enkele kroeg een beamer geïnstaleerd. Zowel buiten als binnen werd er door velen gespannen gekeken tijdens de wedstrijd. Na de fenomenale overwinning van de mannen van Van Basten vloeide het bier rijkelijk. Tijdens de wedstrijd was het opvallend stil op straat. In de wijk Passewaaij werd op een aantal lokatie's zelfs een tent op het trapveldje geplaats en uiteraard een breedbeeld om samen met de buurt de wedstrijd te bekijken.

Heb jij een leuke foto's gemaakt van feestelijke heden rondom het voetbal, upload hem naar de server en maakt kans op het verrassingspakket!

Meer nieuws

16 nov. | 09:27
Beneden Leeuwen - Veel schade bij schuurbrand
16 nov. | 09:23
Enspijk - Auto in de sloot bestuurder spoorloos
15 nov. | 22:38
Echteld - Buitenbrand aan de Waardweg
15 nov. | 22:36
Echteld - Buitenbrand aan de Ooisetraat
14 nov. | 21:25
Buren - Auto te water op de Hennisdijk
13 nov. | 23:01
Tiel - Ongeval op de Schaarsdijkweg
Alle nieuwsberichten