112Rivierenland

Beesd - Dodelijk ongeval met tankauto

Donderdagmiddag is op de A2, Den Bosch richting Utrecht een tankauto gekanteld. Daarbij is de 38-jarige Poolse chauffeur om het leven gekomen.
Het ongeval gebeurde ter hoogte van het benzinestation tussen de afritten Beesd en Culemborg. Door nog onbekende oorzaak is de tankauto op de afrit van de weg geraakt en gekanteld. Bij het ongeval raakte de chauffeur bekneld. Hij overleed ter plaatse.  
Doordat de tankauto, die geladen was met wei, niet op de rijbaan lag, kon het verkeer ongehinderd doorgaan. Wel stagneerde het verkeer door ‘kijkers’. Later is de ongevalsplaats zodanig afgeschermd dat er vanaf de weg weinig meer te zien viel.  Door de afdeling Verkeersongevallen Analyse wordt onderzocht door welke oorzaak de tankauto gekanteld is.

Meer nieuws

10 feb. | 22:34
Tiel - Aanhoudingen bij Mc Donald's
10 feb. | 21:02
Tiel - Overval tankstation aan de Nieuwe Tielseweg
10 feb. | 18:01
Enspijk - Ongeval fietser met auto aan de Lepelstraat
10 feb. | 13:35
Aalst - Man opgepakt voor schietpartij Den Bosch
09 feb. | 22:31
Tiel - Overval op tankstation Total
09 feb. | 08:30
Tiel - Aanhoudingen en auto inbeslag genomen
Alle nieuwsberichten