112Rivierenland

Zoelen - Sneeuwpop 2008 komt er weer aan

De zesde editie van Sneeuwpop vindt op vrijdag 28 en zaterdag 29 maart plaats in Zoelen. Op het programma staan respectievelijk een Mega Piraten Festival en een Mega Snow Party. De grote feesttent komt te staan aan de Kanaalweg. De kaarten zijn middels verkrijgbaar bij de voorverkoopadressen.
Foto: archief  Sneeuwpop 2007

Op het Mega Piraten Festival op vrijdag 28 maart komen Addie Timmermans, Marianne Weber, Renee Schuurmans, Stef Ekkel en de 3 J's.
Marianne Weber wordt wel de Koningin van het Levenslied genoemd. De populaire zangeres heeft inmiddels meer dan 1 miljoen albums verkocht. Haar nieuwe album Lichtjes In Jouw Ogen biedt ieen grote verscheidenheid aan mooie melodieën en herkenbare teksten over liefde, vreugde en verdriet. Drie emoties die heel dicht bij elkaar liggen en die Marianne perfect weet te verwoorden in haar levensliedjes.

De line-up voor de Mega Snow Party op zaterdag 29 maart bestaat uit Fouradi, Het Feestteam en Starkoo. Eerder kreeg Het Feestteam de party-awards voor populairste feestact, ook Starkoo is al eens uitgeroepen tot Party-artiest. Dit beloofd dus een gezellig feestavond te worden.

Beide avonden begint het programma om 20.30 uur en is om 02.00 uur de sluiting. De entreepijs is voor elke avond €15,- in de voorverkoop en €17,50 aan de tent. De voorverkoopadressen zijn: Van Dee doe meer zelf - Tiel; café Olie B - Zoelen; café 't Koetshuis - Tricht; C-1000 Timmer - Lienden; Music Store - Geldermalsen; Primera - Culemborg.

Meer nieuws

16 nov. | 09:27
Beneden Leeuwen - Veel schade bij schuurbrand
16 nov. | 09:23
Enspijk - Auto in de sloot bestuurder spoorloos
15 nov. | 22:38
Echteld - Buitenbrand aan de Waardweg
15 nov. | 22:36
Echteld - Buitenbrand aan de Ooisetraat
14 nov. | 21:25
Buren - Auto te water op de Hennisdijk
13 nov. | 23:01
Tiel - Ongeval op de Schaarsdijkweg
Alle nieuwsberichten