112Rivierenland

Bommelwaard - Alcoholcontrole

In de nacht van zaterdag op zondag werd door politiemensen van team Verkeershandhaving en van politieteam Bommelerwaard een alcoholcontrole gehouden in de Bommelerwaard.

Op de Burgemeester van Randwijckstraat en Van Heemstraweg in Rossum en de Provincialeweg N831 in Velddriel werden bestuurders gecontroleerd. In totaal werden 580 blaastesten afgenomen. 12 bestuurders bleken teveel gedronken te hebben. Daarvan waren er twee beginnend bestuurder. Een 19-jarige beginnend bestuurder uit Wijk en Aalberg blies 580 ugl, ruim zes keer zoveel als de wettelijk toegestane hoeveelheid voor deze categorie bestuurders (95 ugl). Hij moest direct zijn rijbewijs inleveren. Ook van een 43-jarige automobiliste uit Rossum werd het rijbewijs ingevorderd. Zij blies maar liefst 720 ugl.

 

Daarnaast werden er bekeuringen geschreven voor het niet handsfree bellen en kregen twee bromfietsers een bekeuring voor het overschrijden van de maximum constructiesnelheid.

Meer nieuws

08 mrt. | 21:37
Tiel - Brandweer rukt uit voor afvalbrandje
08 mrt. | 18:19
Geldermalsen - Rookmelder voorkomt erger
07 mrt. | 18:26
Buren - Schoorsteenbrand aan het Jan van Nassauplein
07 mrt. | 14:31
Tiel - Auto rijdt op poller binnenstad
07 mrt. | 13:35
Buurmalsen - Ongeval met drie voertuigen
07 mrt. | 08:37
Geldermalsen - Ongeval op de N327
Alle nieuwsberichten