112Rivierenland

Zoelen - Zeskamp voor jeugdbrandweer groot succes

Op het voetbalterrein van SCZ in Zoelen zijn de jeugdkorpsen van de brandweer van Veiligheidsregio Gelderland Zuid op een sportieve manier de strijd met elkaar aangegaan. Tijdens een zeskamp namen de jeugdteams het tegen elkaar op bij uitdagende en ludieke onderdelen zoals de stormbaan, touwtrekken en trivia. De toekomstige helden werden aangemoedigd door brandweercollega’s, ouders en andere belangstellenden.

De zeskamp is naast een gezonde strijd ook belangrijk voor teambuilding, samenwerking en saamhorigheid tussen de jeugdkorpsen. Deelnemers aan de zeskamp waren de jeugdkorpsen uit Beuningen, Culemborg, Herwijnen, Tiel, Waardenburg, Buren en Ochten. Door de teams samen te stellen uit leden van verschillende jeugdkorpsen is de onderlinge band, en samenwerking tussen de posten versterkt.
 
Burgemeester Hans Martijn Ostendorp en kinderburgemeester Lars van der Looy reikten de prijzen uit aan de sportievelingen.
 
Kinderburgemeester Lars: ”Het was leuk om te kijken naar de spelonderdelen en ik heb de teams goed aangemoedigd.” Burgemeester Hans Martijn Ostendorp vult aan: ”Ik ben trots dat voetbalvereniging SCZ in onze gemeente Buren gastheer is voor deze mooie activiteit, waarbij het teamgevoel en de verbondenheid voor onze jeugdige brandweerleden centraal staan.”

Foto's

Zoelen - Zeskamp voor jeugdbrandweer groot succes

Alle foto's van dit artikel

Meer nieuws

15 sep. | 17:08
Zoelen - Zeskamp voor jeugdbrandweer groot succes
14 sep. | 14:22
Tiel - Grip 1 naar aanleiding van benzinelucht
14 sep. | 11:06
Rijswijk - Weer Raveparty bij Roodvoet
13 sep. | 08:39
Tiel - Politie zoekt getuigen brandstichting
12 sep. | 20:52
Kerkdriel - Verjaring en vrijspraak in strafzaak van toneeljuf
12 sep. | 20:49
Dodewaard - Drugspand voor zes maanden op slot
Alle nieuwsberichten