112Rivierenland

Geldermalsen - Ramkraak bij juwelier

Woensdag om 03.40 uur werd er een explosie gemeld aan de Geldersestraat. Direct na de meldingen kreeg de politie meerdere inbraakalarmen binnen. 

Het bleek een te gaan om een ramkraak bij een juwelier. Uit het pand kwam veel rook wat werd veroorzaakt door een mistgenerator. De brandweer kwam ter plaatse om assistentie te verlenen. Ook een bomverkenner werd opgeroepen, vanwege dat er een grote tas buiten op straat lag die was achtergelaten. De daders zijn er vandoor gegaan op een scooter. Aan de buitenzijde van het pand is het rolluik beschadigd en ook aan de overzijde van de straat was er schade aan een winkel.

Aanhouding 
De politie heeft laten weten inmiddels een minderjarige verdachte te hebben aangehouden uit de provincie Utrecht. Naar een tweede verdachte is men nog opzoek.

De straat lag bezaaid met glas. De politie doet vandaag forensisch onderzoek.

Volg jij ons ook al via het whatts-app kanaal?

https://whatsapp.com/channel/0029VazhsuD3wtbIdPzDWf1M

Foto's

Geldermalsen - Ramkraak bij juwelier

Alle foto's van dit artikel

Meer nieuws

19 apr. | 19:58
Ochten - Auto op de kop bij ongeval
19 apr. | 18:06
Tiel - Bussen met supporters over de A15
19 apr. | 07:10
Tiel - Weer afvalbrand op de Teisterbantlaan
18 apr. | 22:47
Culemborg - Ongeval met platte kar van voetbal vereniging
18 apr. | 19:41
Tiel - Gaslucht aan de Medelsestraat
18 apr. | 19:38
Tiel - Gaslucht aan de Ooijstraat
Alle nieuwsberichten