112Rivierenland

Echteld - Bestuurder behoorlijk onder invloed van alcohol

Op dinsdag 3 september omstreeks 07.30 uur werden agenten door de het OC naar de A15 gestuurd. Een automobilist zou daar over de A15 slingeren en gevaar situaties veroorzaken. 

Agenten belde met de melder, die aangaf dat het voertuig nog maar met 60 km/u over de snelweg reed.  Bij Echteld zagen de agenten de auto voorbij komen. In eerste instantie leek de bestuurder geen gehoor te geven aan het volgteken, maar na een korte, stevige woordenwisseling volgde hij alsnog.

De bestuurder werd gecontroleerd en bleek onder invloed van alcohol te zijn. De ademanalyse gaf een uitslag van 910 µg/l.

Zijn rijbewijs is daarop ingevorderd en hij zal worden aangemeld bij het CBR voor een rijgeschiktheidsonderzoek.

Meer nieuws

13 mrt. | 11:51
Kesteren - Schoorsteenbrandje snel geblust
13 mrt. | 11:45
Meteren - Kopstaartbotsing met veel schade
13 mrt. | 08:52
Tiel - Brand op het dak van supermarkt
12 mrt. | 16:14
Tiel - Ongeval tussen fatbiker en personenauto
12 mrt. | 05:17
Beesd - Asbest vrijgekomen bij brand
10 mrt. | 17:18
Meteren - Woningbrand melding aan de Ravelijn
Alle nieuwsberichten