112Rivierenland

Dodewaard - Man aangehouden voor bromfietsdiefstal

Vorige week werd een scooter gestolen vanaf het station Hemmen Dodewaard. Op bewakingsbeelden werd gezien dat de diefstal werd gepleegd door een bekende van de politie: een 21-jarige man die in Neder Betuwe op verschillende plaatsen verblijft. Door de eigenaar van de scooter werd afgelopen zaterdag gezien waar de scooter was, en deze is door de politie in beslag genomen.

Uit onderzoek komt naar voren dat de man waarschijnlijk nog een scooter heeft gestolen, én een kentekenplaat. Of hij deze strafbare feiten op eigen houtje heeft gepleegd is nu nog een niet duidelijk.

Wat wel duidelijk is, is dat verschillende personen gebruik hebben gemaakt van de scooters door er gezellig rondjes op te rijden. En dan in de veronderstelde wetenschap dat het om een gestolen scooters ging.
 
De man werd dinsdag 20 september aangehouden in Nijmegen.

Hij zou even daarvoor ook zijn vriendin gegijzeld hebben. Met een mes, inmiddels is hij in verzekering gesteld en de recherche doet onderzoek.

Mogelijk volgen er meer aanhoudingen. Mocht u meer informatie hebben over deze diefstallen dan hoort de politie dat graag.

Meer nieuws

02 feb. | 09:05
Buren - Autobrand aan de Molenwal
01 feb. | 15:00
Vuren - Auto te water aan de Sportlaan
01 feb. | 09:08
Kapel Avezaath - Schoorsteenbrand aan het Laageinde
31 jan. | 11:17
Waardenburg - Elektriciteithuisje in brand
31 jan. | 09:51
Lienden - Eenzijdig ongeval, bestuurder gevlucht
30 jan. | 18:36
Wadenoijen - Vogelgriep vastgesteld bij dierenhandel
Alle nieuwsberichten