112Rivierenland

Culemborg - Extra parkeerplaatsen in Ravelijnstraat

De gemeente Culemborg stelt krediet beschikbaar voor de uitbreiding van het aantal parkeerplaatsen in de Ravelijnstraat, nabij de Händellaan en Bachlaan. De vereniging van eigenaren van de flat aan de Ravelijnstraat 11-89 is bereid om de benodigde grond over te dragen. Het gaat hierbij om de groenstrook die voor de flat ligt.
 
Met de extra grond is het mogelijk om schuine parkeervakken aan te leggen. Daardoor ontstaan acht extra parkeerplaatsen. Door de aanpassing van de huidige situatie wordt ook de toegankelijkheid voor onder andere de brandweer en ambulance sterk vergroot. De gemeente pleegt tegelijkertijd met het uitbreiden van het aantal parkeerplaatsen groot onderhoud. De gehele rijbaan en alle trottoirs worden dan herstraat. Deze werkzaamheden vinden in het eerste kwartaal van 2007 plaats.
 Met deze maatregel hoopt de gemeente de parkeerdrukte in dit gedeelte van de Ravelijnstraat te verkleinen en de veiligheid te vergroten.

Meer nieuws

17 nov. | 21:22
Tiel - Scooterrijder gaat onderuit
16 nov. | 09:27
Beneden Leeuwen - Veel schade bij schuurbrand
16 nov. | 09:23
Enspijk - Auto in de sloot bestuurder spoorloos
15 nov. | 22:38
Echteld - Buitenbrand aan de Waardweg
15 nov. | 22:36
Echteld - Buitenbrand aan de Ooisetraat
14 nov. | 21:25
Buren - Auto te water op de Hennisdijk
Alle nieuwsberichten