112Rivierenland

Hedel - Opnieuw nachtelijke controle

Woensdag op donderdagnacht heeft de politie opnieuw een controle gehouden in de gemeente Maasdriel. Er werden ongeveer 150 auto’s gecontroleerd. Eén bestuurder bleek onder invloed van drugs te zijn, een ander had geen rijbewijs. Verder is er bij een bestuurder een kleine hoeveelheid hennep in beslag genomen.

Verschillende delen van de gemeente zijn als veiligheidsrisicogebied aangewezen. Dat gebeurde nadat er verschillende woningen in de regio beschoten waren, incidenten die mogelijk verband houden met een langer lopende afpersingszaak in Hedel. In mei en juni werden er ook al controles gehouden, toen werden er onder andere vuurwapens gevonden. De wapens hadden voor zover bekend geen enkel verband met de afpersingszaak. In de periode waarin er controles werden gehouden, zijn er wel vier mannen op heterdaad aangehouden voor een brandstichting in Tiel.

Ook in de komende tijd zal de politie nog controleren, over het tijdstip en de hoeveelheid van controles worden geen mededelingen gedaan.

Meer nieuws

06 jul. | 19:13
Tricht - 10 jaar cel voor bijdrage aan internationale drugshandel
04 jul. | 19:15
Tricht - Auto belandt op de kop na aanrijding
04 jul. | 19:05
Tiel - Dossier aftreden burgemeester blijft geheim, gemeente is niet transparant
03 jul. | 16:09
Kesteren - Overleden persoon aan de Hoge Dijkseweg
02 jul. | 09:07
Opheusden - Ongeval aan de Dalwagenseweg
02 jul. | 09:04
Lienden - Geurkaars zorgt voor problemen in een woning
Alle nieuwsberichten