112Rivierenland

Echteld - Politiehelikopter pikt voertuig met hogesnelheidslijn op

Zondag aan het begin van de middag kregen agenten een melding dat de politiehelikopter een voertuig in beeld had die over de A15 reed met hoge snelheid. De snelheid was gemeten door de helikopter en kwam uit op 242 km/u.

Deze snelheid is natuurlijk veel te hard en ook nog eens gevaarlijk. Agenten konden het voertuig staande houden op de Zandstraat in Beneden-leeuwen.

Tijdens de staande houding bleek dat het voertuig geschorst was en niet verzekerd. Gezien de snelheidsmeting is door de agenten direct het rijbewijs ingevorderd en het voertuig in beslag genomen. Daarnaast zijn er meerdere proces-verbalen opgemaakt waarover de Officier van Justitie een beslissing gaat nemen.

De bestuurder is ook aangemeld bij het CBR voor een cursus. De kosten daarvoor moet hij ook zelf betalen.

Meer nieuws

03 feb. | 15:46
Kesteren - Ongeval op de Frans Halsstraat
02 feb. | 09:05
Buren - Autobrand aan de Molenwal
01 feb. | 15:00
Vuren - Auto te water aan de Sportlaan
01 feb. | 09:08
Kapel Avezaath - Schoorsteenbrand aan het Laageinde
31 jan. | 11:17
Waardenburg - Elektriciteithuisje in brand
31 jan. | 09:51
Lienden - Eenzijdig ongeval, bestuurder gevlucht
Alle nieuwsberichten