112Rivierenland

Druten - Bestuurder behoorlijk beschonken bij ongeval

Op een donderdagavond kregen agenten melding om collegas te assisteren bij een aanrijding op de Kerkstraat in Puiflijk . De agenten ter plaatsen hadden geconstateerd dat de bestuurder van het voertuig, die was betrokken bij de aanrijding, alcohol had gedronken.

Om deze reden moest de verdachte, een man van 31 uit Druten, overgebrachten worden naar  het Politiebureau in Tiel alwaar de verdachte onderworpen zou worden aan de ademanalyse.

Terwijl de verdachte bij in de auto stapt is het voor de agenten al wel duidelijk dat de bestuurder veel te veel gedronken heeft en nauwelijks op zijn benen kan staan. Op het Politiebureau werkt de verdachte volledig mee aan de ademanalyse.

Het resultaat: 1115 ugl. Dit is bijna de 6 keer de toegestane hoeveelheid voor een ervaren bestuurder.

Meer nieuws

12 jul. | 15:38
Ingen - Vrouw raakt gewond na val met fatbike
12 jul. | 14:21
Beesd - Auto tegen boom
11 jul. | 09:14
Tiel - Verkeerspaal in brand gezet op een vluchtheuvel
10 jul. | 18:30
Culemborg - Bestelbus belandt op de zijkant
10 jul. | 17:57
Beesd - Hulpdiensten rukken uit voor medisch incident
09 jul. | 20:09
Waardenburg - Wasdroger in brand aan de Gasthuisstraat
Alle nieuwsberichten