112Rivierenland

Hedel - Mes en speelgoed wapen in beslaggenomen

Tijdens surveillance zagen agenten een personenauto onder het viaduct op de Winkelseweg staan. Omdat de agenten dit een aparte plaats vonden om je voertuig stil te zetten werd er een controle uitgevoerd. Er zaten drie personen in het voertuig.

Toen de inzittende de agenten zag aankomen zagen de agenten dat de bestuurder iets probeerde weg te stoppen. Uiteindelijk was er voldoende aanwijzingen om het voertuig te doorzoeken op grond van de Opiumwetgeving.

Er kwam een gebruikershoeveelheid harddrugs naar voren, een mes en een speelgoedwapen. Alle goederen zijn inbeslaggenomen en zullen worden vernietigd.

De bestuurder was onder invloed van drugs. Deze heeft een rijverbod gekregen van 24 uur. Dit omdat de agenten de bestuurder niet hebben zien rijden.

Meer nieuws

14 jul. | 19:06
Kapel Avezaath - Oldtimer brandt uit aan het Laageinde
14 jul. | 17:41
Buurmalsen - Veel schade bij ongeval N833
14 jul. | 12:59
Tiel - Vrouw raakt gewond na val met de fiets
14 jul. | 08:43
Ochten - Personen mist bocht op de afrit
13 jul. | 18:41
Regio - Meerdere boetes bij controles
13 jul. | 18:37
Tiel - Drugsdealer aangehouden door hulp omwonende
Alle nieuwsberichten