112Rivierenland

Brakel - Hennepplantage ontmanteld

Donderdagmiddag werd de brandweer gebeld door een buurtbewoner dat er brand was in een woning. Hij zag rookwolken uit een dakraam komen. Toen de brandweer ter plaatse kwam wilde de bewoner hen niet binnen laten.

Gezien de gevaar setting, het betrof een rijtjeswoning, besloot de brandweer (na overleg met de politie) om toch naar binnen te gaan. In een kamerboven was geen brand , maar wel een hennepplantage met 421 stekjes.
 
De bewoner werd aangehouden en voor nader onderzoek ingesloten. Het is onduidelijk wat de buurtbewoner die de melding deed heeft gezien. Waarschijnlijk waren het stoom- of stofwolken die uit het raam van de kwekerij kwamen.
 
Er was dus geen sprake van brand. Een wietplantage op zolder met afgetapte stroom lijkt misschien ook redelijk onschuldig. Maar besef dat het vaak grote onveiligheid oplevert door risico op brand aldus een woordvoerder.
 
Mocht u melding willen maken van een (verdenking) hennepkwekerij/stekkenkwekerij kunt u het algemene politienummer bellen op 0900-8844.

Blijft u liever anoniem kunt u bellen met 0800-7000

Foto's

Brakel - Hennepplantage aangetroffen in woning

Alle foto's van dit artikel

Meer nieuws

10 sep. | 18:06
Rijswijk - Koeien ontsnappen bij Roodvoet
09 sep. | 15:19
Tiel - Auto te water langs de toerit A15
09 sep. | 09:30
Tiel - Autobrand aan de Hellouwlaan
08 sep. | 09:13
Ingen - Plezierjacht komt in aanvaring met veerpont
07 sep. | 12:12
Tiel - Autobrand aan de Graaf Waltgerlaan
06 sep. | 10:26
Vuren - Bestuurder gewond bij ongeval Graaf Reinaldweg
Alle nieuwsberichten