112Rivierenland

Regio - Stroomvoorziening is weer hersteld

Alle huizen en bedrijven hebben weer stroom na de grote stroomstoring van maandagavond. Dat heeft een woordvoerster van netbeheerder Liander laten weten, rond 1.15 uur weten we dat alle huishoudens en bedrijven weer stroom hebben.

De zogenaamde bliksemdraden tussen de hoogspanningsmasten die geraakt zijn door de helikopter, lagen over de overige hoogspanningskabels heen. De monteurs hebben de geraakte bliksemdraden vastgezet.

De hoogspanningskabels zijn weer onder spanning gezet en nu kan Liander hun klanten weer van stroom voorzien.

Gelukkig is er weer stroom in onze gemeente, we hopen dat het zo blijft en dat er geen opstartproblemen komen #stroomstoring @CrisisGLZ

— Miranda de Vries (@MirandadV) November 13, 2017

In Zoelmond is weer stroom! Je ziet precies wanneer er geen stroom meer was... #stroomstoring #OmroepGLD pic.twitter.com/ZvrWVku1Kl

— Thomas Wustman (@ThomasWustman) November 13, 2017

Foto's

Zoelmond - Helikopter veroorzaakt stroomstoring

Alle foto's van dit artikel

Meer nieuws

08 nov. | 17:55
Geldermalsen - Veel schade bij kop-staartbotsing A15
08 nov. | 12:27
Wadenoijen - Vrachtwagen tegen vangrail op de A15
08 nov. | 09:34
Lienden - Bestelbus van de dijk
07 nov. | 09:44
Tiel - Twee gewonden bij brand
07 nov. | 09:18
Culemborg - Paard overlijdt bij aanrijding
07 nov. | 09:11
Opheusden - Brand in opslaghal
Alle nieuwsberichten