112Rivierenland

Heesselt - Drugsafval aangetroffen langs de dijk

Bij de meldkamer kwam in de middag een melding binnen dat er afval was aangetroffen aan de Waalbandijk met de Esterweg. Ter plaatsen bleek het te gaan om een grote hoeveelheid chemisch afval, waarschijnlijk drugafval. 

Een speciale eenheid met chemiepakken hebben de vaten en jerrycans verzameld en overeind gezet. Sommige jerrycans en vaten waren nog gevuld met vloeistoffen, sommige hadden gelekt in het oppervlakte water. 

Rijkswaterstaat zal als eigenaar van het terrein zorgen dat de vaten op de juiste manier afgevoerd gaan worden

De politie doet onderzoek naar de herkomst en is opzoek naar evt getuige mocht u informatie hebben over deze afvaldumping neem dan contact op met de politie op 0900-8844.

Foto's

Heesselt - Vaten gevonden aan de dijk

Alle foto's van dit artikel

Meer nieuws

18 jul. | 13:14
Ingen - Ongeval tussen scooterrijder en personenauto
18 jul. | 08:30
Tiel - Persoon overleden bij woningbrand
17 jul. | 21:44
Opheusden - Ongeval wielrenner met personenauto
17 jul. | 21:38
Geldermalsen - Auto op de kant
17 jul. | 18:13
Lienden - Burgemeester sluit het perceel aan de Rijnbandijk vanwege drugsvondst
17 jul. | 18:01
Tiel - Fietsster raakt gewond bij ongeval op rotonde
Alle nieuwsberichten