112Rivierenland

Zaltbommel - Kookadvies voor gebruik water

Vanaf 7 juli 23.00 uur geldt een preventief kookadvies voor Zaltbommel. Vitens vraagt inwoners van Zaltbommel om vanaf dat tijdstip het kraanwater voor gebruik drie minuten te koken. De woningen waarom het gaat zijn op de hoogte gebracht met een brief en krijgen direct bericht als dit kookadvies weer is opgeheven. Het waterbedrijf hoopt vrijdag het preventieve kookadvies te kunnen intrekken. De monsters worden met de hoogste spoed gecontroleerd om het ongemak tot het minimale te beperken.

Wat is de reden voor het kookadvies?
Vitens repareert in de nacht van dinsdag 7 juli op woensdag 8 juli 2015 met spoed een grote transportleiding. De transportleiding ligt tussen Kolff en Zaltbommel. De werkzaamheden vinden zeer zorgvuldig plaats onder uiterst hygiënische omstandigheden.

Vitens dient hierbij een preventief kookadvies af te geven want voordat een controle in het laboratorium heeft uitgewezen dat het water niet in aanraking is geweest met bacteriën, kan niet met 100 procent zekerheid worden gesteld dat het water de kwaliteit heeft die u gewend bent. 
 

Meer nieuws

19 jul. | 23:26
Tiel - Bezorgscooter en auto botsen
19 jul. | 22:31
Tiel - Coniferenhaag vliegt in brand bij werkzaamheden aan dak
19 jul. | 09:32
Tiel - Gewonden bij vechtpartij
19 jul. | 07:56
Kesteren - Twee gewonden bij autobrand
18 jul. | 19:43
Ommeren - Auto op de zijkant na ongeval
18 jul. | 15:47
Meteren - Vertraging na ongeval op de A15
Alle nieuwsberichten