112Rivierenland

Dreumel - Gevonden lichaam is de vermiste man uit Gendt

Het vanmiddag aangetroffen lichaam in de Waal bij Dreumel blijkt toch van de eerder vermiste man uit Gendt. Dat is vanavond uit politieonderzoek gebleken.

Een passant waarschuwde vrijdagmiddag de politie nadat het lichaam in het water was gezien. Het lichaam werd door de hulpdiensten geborgen en overgebracht naar een onderzoeksruimte van de forensische opsporing. Daar kon in de loop van de avond de identiteit van het lichaam worden vastgesteld. Het bleek te gaan om de 50-jarige man uit Gendt die afgelopen woensdag werd vermist nadat hij zijn zoon uit de rivier had gered. De zoon kwam in moeilijkheden toen hij uit het water van de Waal wilde komen. Zijn vader schoot te hulp en wist de zoon aan de kant te krijgen.

Hij zelf werd echter door de stroming meegezogen en verdween onder water. Het lichaam van de man is vanavond nog vrij gegeven aan de nabestaanden.

Meer nieuws

10 nov. | 16:12
Tiel - Ongeval op de Westroijensestraat
10 nov. | 16:07
Beusichem - Kop-staart aanrijding op de N320
09 nov. | 19:41
Ophemert - Schoorsteenbrandje aan de Yellowstraat
08 nov. | 17:55
Geldermalsen - Veel schade bij kop-staartbotsing A15
08 nov. | 12:27
Wadenoijen - Vrachtwagen tegen vangrail op de A15
08 nov. | 09:34
Lienden - Bestelbus van de dijk
Alle nieuwsberichten