112Rivierenland

Ophemert - Twee inbrekers op heterdaad aangehouden

Zondagmiddag zijn twee inbrekers op heterdaad aangehouden nadat zij waren betrapt bij een inbraak in een bedrijfspand in Ophemert. De 19-jarige zoon van één van de eigenaren van het bedrijf dat er een inbraak gaande was in het bedrijfspand aan de Uilenburgsestraat.

Hij belde direct zijn vader en de andere eigenaar van het bedrijf. Ondertussen probeerden de inbrekers weg te komen, maar dit wist de zoon te verhinderen. De zoon werd door de inbrekers bedreigd. Toen de twee eigenaren van het bedrijf ter plaatse kwamen, werden ook zij bedreigd. Er ontstond een schermutseling, tot de politie arriveerde. De twee inbrekers werden aangehouden. Het gaat om twee mannen (43 en 36) uit de gemeente Heusden (NB).

In de bestelbus waarin het tweetal, werden gereedschappen aangetroffen die afkomstig waren uit het bedrijfspand. Het inbrekersduo is voor verder onderzoek ingesloten.

Meer nieuws

13 sep. | 08:39
Tiel - Politie zoekt getuigen brandstichting
12 sep. | 20:52
Kerkdriel - Verjaring en vrijspraak in strafzaak van toneeljuf
12 sep. | 20:49
Dodewaard - Drugspand voor zes maanden op slot
12 sep. | 20:43
Regio - Militaire oefening door de regio
10 sep. | 18:06
Rijswijk - Koeien ontsnappen bij Roodvoet
09 sep. | 15:19
Tiel - Auto te water langs de toerit A15
Alle nieuwsberichten