112Rivierenland

Tiel - Op pad met inbrekersgereedschap

De politie heeft in de nacht van zondag op maandag een man van 49 jaar uit Ophemert en een 32-jarige inwoner zonder vaste verblijfplaats aangehouden. Zij hadden inbrekersgereedschap bij zich.

Bij de politie was een melding binnengekomen dat er twee mannen met zaklampen rondliepen bij een flat aan de Liendenlaan in Tiel. Ze zouden even later in een auto zijn gestapt en zijn weggereden. Toen de agenten naar de opgegeven locatie reden kwam hen een auto tegemoet rijden. Dit bleek de auto met de twee verdachte personen.
 
De agenten keerden hun auto en lieten even later de auto stoppen. De twee verdachte personen stapten snel uit en wilden weglopen. De agenten hielden hen staande en controleerden hun personalia. In de auto werd gereedschap aangetroffen en enkele meters van de auto troffen de agenten een breekijzer aan. Controle op de locatie waar de twee als eerste waren gezien heeft niets opgeleverd.

De twee kregen een proces-verbaal voor het bij zich hebben van inbrekersgereedschap.

Meer nieuws

13 sep. | 08:39
Tiel - Politie zoekt getuigen brandstichting
12 sep. | 20:52
Kerkdriel - Verjaring en vrijspraak in strafzaak van toneeljuf
12 sep. | 20:49
Dodewaard - Drugspand voor zes maanden op slot
12 sep. | 20:43
Regio - Militaire oefening door de regio
10 sep. | 18:06
Rijswijk - Koeien ontsnappen bij Roodvoet
09 sep. | 15:19
Tiel - Auto te water langs de toerit A15
Alle nieuwsberichten