112Rivierenland

Tiel - Aanhouding voor vernielingen Rauwenhof

Op verdenking van het aanrichten van een reeks van vernielingen in de wijk Rauwenhof in Tiel zaterdagnacht heeft de politie een 19-jarige Arnhemmer aangehouden. De man zou ruiten van woningen hebben vernield en spiegels van geparkeerde auto’s hebben getrapt.

Bewoners van de Anna Blamanstraat waarschuwden rond 03.15 uur de politie nadat ze gezien en gehoord hadden dat er een man op straat vernielingen zou aanrichten. Agenten troffen op de Rivierenlandlaan de 19-jarige Arnhemmer aan en sloegen hem in de boeien. Aan de hand van een eerste inventarisatie zou de Arnhemmer op zeker acht plaatsen vernielingen hebben aangericht, onder meer op de Anna Blamanstraat en Simon Vestdijkstraat.

Ook op de parkeerplaats aan de Siependaallaan bleken twee auto’s te zijn beschadigd. De Arnhemmer zit voorlopig vast voor onderzoek en verhoor.

Meer nieuws

19 jul. | 07:56
Kesteren - Twee gewonden bij autobrand
18 jul. | 19:43
Ommeren - Auto op de zijkant na ongeval
18 jul. | 15:47
Meteren - Vertraging na ongeval op de A15
18 jul. | 13:14
Ingen - Ongeval tussen scooterrijder en personenauto
18 jul. | 08:30
Tiel - Persoon overleden bij woningbrand
17 jul. | 21:44
Opheusden - Ongeval wielrenner met personenauto
Alle nieuwsberichten