112Rivierenland

Regio - Slingerende automobilisten raken rijbewijs kwijt

Een 36-jarige man uit Heerewaarden moest zijn rijbewijs inleveren toen hij zaterdag op zondagnacht langs de A2 bij Zaltbommel moest stoppen. Agenten hielden hem staande omdat hij slingerend over de snelweg reed. De man blies 695 ug/l.

Pech?
Zaterdagmiddag kreeg de politie een melding dat er een auto met pech stond langs dezelfde A2 bij Zaltbommel. Agenten die snel ter plaatse waren zagen dat de auto beschadigd was. Getuigen vertelden dat de bestuurster slingerend over de snelweg had gereden, en daarbij de vangrail had geraakt.
 
Omdat de 43-jarige bestuurster uit Den Bosch een beschonken indruk maakte is zij aangehouden. Haar rijbewijs is ingenomen, de resultaten van een bloedproef moeten uitwijzen hoeveel alcohol de verdachte had genuttigd.

Meer nieuws

10 nov. | 16:12
Tiel - Ongeval op de Westroijensestraat
10 nov. | 16:07
Beusichem - Kop-staart aanrijding op de N320
09 nov. | 19:41
Ophemert - Schoorsteenbrandje aan de Yellowstraat
08 nov. | 17:55
Geldermalsen - Veel schade bij kop-staartbotsing A15
08 nov. | 12:27
Wadenoijen - Vrachtwagen tegen vangrail op de A15
08 nov. | 09:34
Lienden - Bestelbus van de dijk
Alle nieuwsberichten