112Rivierenland

Geldermalsen - Gaslek in de Geldersestraat

Vrijdagochtend is aan de Geldersestraat in Geldermalsen de winkelstraat enige tijd afgesloten na een gaslek. Het gaslek bleek veroorzaakt door koperdiefstal.

Hulpdiensten werden vrijdagochtend rond 10.45 uur gealarmeerd nadat in een voormalig winkelpand een sterke gaslucht werd geroken. Na metingen bleek er sprake van een gaslek. De gasleiding werd afgesloten en de winkelstraat werd uit voorzorg afgezet en ontruimd. Kort daarna kon de brandweer het lek dichten en het pand luchten.
 
Het gaslek bleek veroorzaakt door de diefstal van koper. Meerdere koperen leidingen waren uit het pand weggenomen. De politie doet onderzoek naar de diefstal. Een uur later kon de winkelstraat weer worden vrijgegeven.

Meer nieuws

05 feb. | 19:03
Geldermalsen - Rotterdammers cel in voor gewapende overval camerawinkel
05 feb. | 15:47
Haaften - Motorrijder te water
04 feb. | 20:10
Tiel - Ongeval op de Prinses Beatrixlaan
04 feb. | 16:44
Culemborg - Veel schade bij ongeval Industrieweg
03 feb. | 15:46
Kesteren - Ongeval op de Frans Halsstraat
02 feb. | 09:05
Buren - Autobrand aan de Molenwal
Alle nieuwsberichten