112Rivierenland

Regio - Vervoer slachtoffers vliegramp via A2 en A27

De lichamen van de slachtoffers van de vliegramp in Oekraïne die woensdag 23 juli aankomen op Eindhoven Airport worden over de weg naar Hilversum vervoerd. Het vervoer vindt in colonne onder politiebegeleiding naar verwachting aan het eind van de middag plaats.

De route loopt vanaf Eindhoven Airport in noordelijke richting over de A2 via ’s-Hertogenbosch richting Utrecht. Vanaf knooppunt Everdingen vervolgt de colonne haar route via de A27 naar de Korporaal van Oudheusden Kazerne in Hilversum.
 
Om een vlotte en waardige doorgang te garanderen, worden de snelwegen A2 en A27 tijdens het passeren van de colonne afgesloten voor het overige verkeer. Enkele kilometers voor en na de colonne maakt de politie de weg vrij.
 
Weggebruikers moeten tijdens de woensdagavondspits op en rondom de route tussen Eindhoven en Hilversum rekening houden met de tijdelijke wegafsluitingen. Rijkswaterstaat adviseert weggebruikers de actuele verkeersinformatie te volgen.
 
Rijkswaterstaat roept weggebruikers op niet stil te gaan staan langs de route.

Meer nieuws

05 feb. | 19:03
Geldermalsen - Rotterdammers cel in voor gewapende overval camerawinkel
05 feb. | 15:47
Haaften - Motorrijder te water
04 feb. | 20:10
Tiel - Ongeval op de Prinses Beatrixlaan
04 feb. | 16:44
Culemborg - Veel schade bij ongeval Industrieweg
03 feb. | 15:46
Kesteren - Ongeval op de Frans Halsstraat
02 feb. | 09:05
Buren - Autobrand aan de Molenwal
Alle nieuwsberichten