112Rivierenland

Hedel - Drugsafval in uitgebrande vrachtwagen

De politie is een onderzoek gestart nadat zaterdagochtend 22 maart op de Maasdijk in Hedel een vrachtwagen in brand zou zijn gestoken. In de vrachtwagen is afval, mogelijk afkomstig van een drugslab, aangetroffen.

Omstreeks 06:30 uur kreeg de brandweer de melding van een in brand staande vrachtwagen. Ter plaatse bleek dat de cabine in brand stond. De brandweer heeft de brand geblust. In de vrachtwagen werden vaten aangetroffen, mogelijk afval afkomstig van een drugslab. Het afval is afgevoerd. De politie is in samenwerking met het team Landelijke Faciliteit Ontmantelen een onderzoek gestart.

Hebt u iets gezien?

De politie zoekt personen die mogelijk vanochtend vroeg rondom het tijdstip van de brand aan de Maasdijk in Hedel, iets hebben gezien of gehoord wat verband kan hebben met deze zaak. Belt u dan met 0900-8844 of anoniem via M 0800-7000.

Meer nieuws

13 sep. | 08:39
Tiel - Politie zoekt getuigen brandstichting
12 sep. | 20:52
Kerkdriel - Verjaring en vrijspraak in strafzaak van toneeljuf
12 sep. | 20:49
Dodewaard - Drugspand voor zes maanden op slot
12 sep. | 20:43
Regio - Militaire oefening door de regio
10 sep. | 18:06
Rijswijk - Koeien ontsnappen bij Roodvoet
09 sep. | 15:19
Tiel - Auto te water langs de toerit A15
Alle nieuwsberichten