112Rivierenland

Culemborg - Culemborgse bezorger belazerd de boel

Op maandag 23 december 2013, omstreeks 14.15 uur kreeg de politie Culemborg een melding dat een man in de Vianensestraat te Culemborg langs de deuren ging met kaartjes van de Culemborgse Courant

De bewoners van de straat vertrouwde het niet omdat zijn wisten dat meestal 2 meisjes de krant rondbrengen. Ook reageerde de man zenuwachtig op vragen die de bewoners aan hem stelde. De politie is terplaatse gegaan en werd direct op de Triosingel aangesproken door een melder die vertelde dat de man nu op de Triosingel liep. Hierop is de politie naar de man gegaan en heeft hem voor oplichting aangehouden.

Uit onderzoek bleek dat de man wel voor de Culemborgse Courant werkt maar dat hij naast zijn eigen wijk ook in andere wijken rond ging om geld op te halen. Tegen de man is proces-verbaal opgemaakt en moest het opgehaalde geld teruggeven.

Meer nieuws

11 nov. | 20:41
Tiel - Auto en busje botsen
11 nov. | 08:02
Tiel - Flinke wateroverlast bij woningbrand
10 nov. | 16:12
Tiel - Ongeval op de Westroijensestraat
10 nov. | 16:07
Beusichem - Kop-staart aanrijding op de N320
09 nov. | 19:41
Ophemert - Schoorsteenbrandje aan de Yellowstraat
08 nov. | 17:55
Geldermalsen - Veel schade bij kop-staartbotsing A15
Alle nieuwsberichten