112Rivierenland

Geldermalsen - Cocaïnewikkels gevonden in middenberm

De politie heeft donderdagmiddag 24 oktober 2013 op de vluchtroute van de Franse mannen, die zijn aangehouden na een achtervolging op de A2 en A15, een aantal wikkels met cocaïne gevonden. Deze vondst zal in het onderzoek worden meegenomen.

De mannen reden woensdagavond na een stopteken op de A2 ter hoogte van Breukelen met hoge snelheid weg. Zij reden met een snelheid van 170 km/uur over de vluchtstrook en reden in op achtervolgende politieauto’s. Op de A15 ter hoogte van Tiel kon de vluchtauto worden klemgereden. Eén van de politiemensen zit nog met rugklachten thuis.

Onderweg werden voorwerpen uit de auto gegooid. Op deze plek zijn de cocaïnewikkels gevonden en zijn vermoedelijk afkomstig uit de auto van de Fransen. Sporenonderzoek zal dit uitwijzen.

Meer nieuws

14 sep. | 11:06
Rijswijk - Weer Raveparty bij Roodvoet
13 sep. | 08:39
Tiel - Politie zoekt getuigen brandstichting
12 sep. | 20:52
Kerkdriel - Verjaring en vrijspraak in strafzaak van toneeljuf
12 sep. | 20:49
Dodewaard - Drugspand voor zes maanden op slot
12 sep. | 20:43
Regio - Militaire oefening door de regio
10 sep. | 18:06
Rijswijk - Koeien ontsnappen bij Roodvoet
Alle nieuwsberichten