112Rivierenland

Neerijnen - Jeugdbrandweer naar landelijke finale

De jeugdbrandweer van Neerijnen heeft zich geplaatst voor de landelijke finale van de stichting jeugdbrandweer Nederland. De aspiranten klasse lage druk (15 t/m 18 jaar) werden afgelopen zaterdag eerste tijdens de halve finale in Vlissingen.

Scenario
De aspiranten ploeg, met als bevelvoerder Martien van Dijk, aanvalsploeg Remco van Rijnsbergen en Gijsbert Wiggelinkhuijsen, waterploeg Erik-jan Nagel en William Kardol en pompbediener Nico van Maren, kregen een melding van een binnenbrand op een schip aan de tweede binnenhaven te Vlissingen. Ter plaatse aangekomen bleek er een brand te zijn in de machinekamer van het schip met inmiddels een doorslag naar boven gelegen ruimte. De schipper welke nog op het schip aanwezig was en niet graag zijn schip wou verlaten vertelde tegen de ploeg dat er nog 1 persoon binnen moest zijn. Na dat deze persoon was gelokaliseerd heeft de ploeg besloten eerst het vuur uit te maken en te ventileren alvorens tot redding over te gaan. Nadat ook deze persoon veilig aan wal stond kon de ploeg gaan opruimen en inpakken. 

Prijsuitreiking
Rond kwart voor zes vond de prijsuitreiking plaats in de sporthal van Vlissingen. De aspiranten haalde een mooie eerste plaats met 1144 punten.
 
2e Leerdam met 1141 punten
3e Halderberge met 1119 punten
4e Neder-Betuwe met 1092 punten
 
Finale
De finale zal plaats vinden op 5 oktober in Vinkeveen. Hier zullen 10 ploegen strijden om landskampioen te worden.

Meer nieuws

21 jul. | 18:19
Culemborg - Auto brandstichter aangehouden
20 jul. | 18:00
Tiel - Bezorgscooter en personenauto botsen
20 jul. | 11:01
Culemborg - Autobrand NS station
20 jul. | 10:58
Afferden - Ongeval Maas en Waalweg
19 jul. | 23:26
Tiel - Bezorgscooter en auto botsen
19 jul. | 22:31
Tiel - Coniferenhaag vliegt in brand bij werkzaamheden aan dak
Alle nieuwsberichten