112Rivierenland

Vuren - Auto te water, inzittenden met de schrik vrij

Op de Zeiving in Vuren raakte zaterdagmiddag rond 12.30 uur een auto te water. Alerte omstanders wisten een vrouw en haar twee kinderen uit het voertuig te halen.

Vermoedelijk is de vrouw met twee wielen in de berm gekomen. Na een stuurcorrectie kwam ze met de auto op de kop in het water terecht, aan de andere kant van de weg. Omstanders die het zagen gebeuren gingen direct met lifehammers te water en sloegen de ruiten van de auto in. Daarop konden ze de vrouw en de kinderen uit het voertuig halen.

De vrouw van 38 jaar en haar kinderen van 4 en 8 jaar oud komen uit Ophemert. Ze zijn alle drie door ter plaatse gekomen ambulancepersoneel nagekeken. Alle drie hadden een nat pak, maar niemand bleek letsel opgelopen te hebben.

Ter plaatse zijn de nodige maatregelen genomen om verontreiniging van het water tegen te gaan.

Foto's

Vuren - Auto op de kop in de sloot

Alle foto's van dit artikel

Meer nieuws

11 nov. | 20:41
Tiel - Auto en busje botsen
11 nov. | 08:02
Tiel - Flinke wateroverlast bij woningbrand
10 nov. | 16:12
Tiel - Ongeval op de Westroijensestraat
10 nov. | 16:07
Beusichem - Kop-staart aanrijding op de N320
09 nov. | 19:41
Ophemert - Schoorsteenbrandje aan de Yellowstraat
08 nov. | 17:55
Geldermalsen - Veel schade bij kop-staartbotsing A15
Alle nieuwsberichten