112Rivierenland

Nijmegen - Twee leden van jeugdbende Zaltbommel aangehouden

De Regionale Recherche van de politie Gelderland-Zuid heeft dinsdagavond weer aanhoudingen verricht in het onderzoek naar de criminele jeugdbende in Zaltbommel. Het betreffen twee mannen uit Arnhem van 29 en 19 jaar.

Naar aanleiding van binnengekomen informatie in het onderzoek werd besloten tot aanhouding van de twee mannen. Het Arrestatieteam werd ingezet om de aanhoudingen te verrichten. De mannen reden in een gestolen auto en sloegen op de vlucht voor de politie.

Tijdens de achtervolging heeft het Arrestatieteam schoten gelost op het voertuig. Op de Waalkade in Nijmegen werd de auto klem gereden waarna vervolgens tot de aanhoudingen kon worden overgegaan. De Waalkade is vanavond enige tijd afgesloten voor het onderzoek.

Onderzoek
In het onderzoek naar de criminele jeugdbende in Zaltbommel zijn al eerder diverse aanhoudingen verricht. Het onderzoek is nog in volle gang. Meerdere aanhoudingen zijn niet uitgesloten.

Foto's

Nijmegen - Twee leden van jeugdbende Zaltbommel aangehouden

Alle foto's van dit artikel

Meer nieuws

14 sep. | 14:22
Tiel - Grip 1 naar aanleiding van benzinelucht
14 sep. | 11:06
Rijswijk - Weer Raveparty bij Roodvoet
13 sep. | 08:39
Tiel - Politie zoekt getuigen brandstichting
12 sep. | 20:52
Kerkdriel - Verjaring en vrijspraak in strafzaak van toneeljuf
12 sep. | 20:49
Dodewaard - Drugspand voor zes maanden op slot
12 sep. | 20:43
Regio - Militaire oefening door de regio
Alle nieuwsberichten