112Rivierenland

Ammerzoden - Drenkeling in de Maas gevonden

De man die zondagmiddag tijdens het zwemmen in de Maas onder water verdween, is zondag rond middernacht gevonden. Hulpverlening mocht niet meer baten, de man bleek te zijn overleden. Het gaat om een 22-jarige man uit Ammerzoden.

Rond 16.00 uur zondagmiddag kwam bij de hulpdiensten een melding binnen dat een man in de Maas ter hoogte van Ammerzoden onder water was verdwenen en niet meer boven kwam. De brandweer, politie, traumahelikopter, politiehelikopter en een boot van het KLPD begonnen direct met een zoektocht. Deze zoektocht leverde tot 18.00 uur zondagavond niets op.

Een boot met sonarapparatuur ging verder met zoeken. Rond middernacht werd het lichaam van de man gevonden. Duikers hebben de 22-jarige uit het water gehaald. Onderzoek heeft een misdrijf uitgesloten.

Meer nieuws

25 jul. | 22:23
Tiel - Flinke brand in coniferenhaag
24 jul. | 09:03
Tiel - Politie treft jongetje aan
23 jul. | 05:16
Culemborg - Aanhangwagen in brand
22 jul. | 16:41
Culemborg - Ongeval met gevaarlijke stof
21 jul. | 18:19
Culemborg - Auto brandstichter aangehouden
20 jul. | 18:00
Tiel - Bezorgscooter en personenauto botsen
Alle nieuwsberichten