112Rivierenland

Tiel - Man draait gaskraan open

Op de Nieuweweg in Tiel is vanmorgen vroeg omstreeks 06.45 uur een 36-jarige Tielenaar aangehouden. Hij had in verwarde toestand de gaskraan opengedraaid en vervolgens de politie gebeld. De naastgelegen woningen werden tijdelijk ontruimd.

De politie had al eerder met de man te maken gehad en nam zijn actie ook erg serieus. Alle hulpdiensten werden in gereedheid gebracht en een aantal buurtbewoners werden ontruimd en tijdelijk opgevangen op het politiebureau in Tiel. Bij het nabijgelegen tankstation werd tijdelijk het gas afgesloten. Het gebied is enige tijd afgezet.

 

Agenten ter plaatse kregen via het bovenraam contact met de man en wisten hem te bewegen de voordeur open te maken. Binnen werd inderdaad gas geroken. De gaskraan werd dichtgedraaid en de Tielenaar werd met enig verzet aangehouden en overgebracht naar het politiebureau. Hij bleek onder invloed van alcohol en drugs gehandeld te hebben. Een tiental bewoners mochten even later weer terug naar hun woning.

Foto's

Tiel - Verwarde man aangehouden

Alle foto's van dit artikel

Meer nieuws

14 sep. | 14:22
Tiel - Grip 1 naar aanleiding van benzinelucht
14 sep. | 11:06
Rijswijk - Weer Raveparty bij Roodvoet
13 sep. | 08:39
Tiel - Politie zoekt getuigen brandstichting
12 sep. | 20:52
Kerkdriel - Verjaring en vrijspraak in strafzaak van toneeljuf
12 sep. | 20:49
Dodewaard - Drugspand voor zes maanden op slot
12 sep. | 20:43
Regio - Militaire oefening door de regio
Alle nieuwsberichten