112Rivierenland

Buren - Geldautomaat op nieuwe plaats

De Rabobank is in overleg met de gemeente Buren om een nieuwe geldautomaat te plaatsen op het parkeerterrein van de MCD Supermarkt te Buren; een zogeheten Rabo PinBox.

Na een positief advies door de gemeenteraad (behandeling 24 juli) en na het verstrijken van de wettelijke bezwaartermijn kan een vergunning afgegeven worden.

Bij het realiseren van een nieuwe geldautomaat is de Rabobank afhankelijk van het ontvangen van vergunningen en levertijden van leveranciers. Wij vertrouwen op uw begrip voor de eventuele overlast. Voorbereidingen voor de voorzieningen worden reeds getroffen.

Naar verwachting zal er in november 2012 een nieuwe geldautomaat actief zijn in Buren. Tot die tijd zijn de bewoners van Buren nog aangewezen op de geldautomaten in omliggende plaatsen. Dit heeft een woordvoerder van de Rabobank laten weten.

Meer nieuws

12 nov. | 18:06
Tiel - Buitenbrand aan de Kwelkade
12 nov. | 17:09
Beesd - Autobrandje op parkeerterrein
11 nov. | 20:41
Tiel - Auto en busje botsen
11 nov. | 08:02
Tiel - Flinke wateroverlast bij woningbrand
10 nov. | 16:12
Tiel - Ongeval op de Westroijensestraat
10 nov. | 16:07
Beusichem - Kop-staart aanrijding op de N320
Alle nieuwsberichten