112Rivierenland

Geldermalsen - Jeugdbrandweer scoort goed bij wedstrijden

De junioren van jeugdbrandweer Geldermalsen zijn afgelopen zaterdag 16 juni weer in de prijzen gevallen. Ditmaal werd de derde prijs veroverd op de halve finale in Hoogeveen. Hierdoor is de juniorenploeg geplaatst voor de landelijke finalewedstrijd op 6 oktober in Mijdrecht.

De ploeg, die gevormd werd door Hendri van Ommeren, Bart-Jan van Oossanen, Arthur van Ooijen, Glenn van Harn, Wilbert Hogendoorn, Anthonie Zondag, Hilco Ruissen en Jordy Blom, kreeg de opdracht om een gesimuleerde binnenbrand te blussen in een kantoorpand te Hoogeveen. De jury mocht de punten verdelen over de 12 deelnemende ploegen. Om veel punten te scoren is het belangrijk om de brand zo goed en snel mogelijk te blussen.

Nu de Geldermalsense junioren zich geschaard hebben bij de tien beste juniorenploegen van Nederland, mogen ze 6 oktober in Mijdrecht strijden om de felbegeerde eerste plaats van Nederland.


Meer nieuws

26 jul. | 09:03
Tiel - Veel schade weer auto op poller gereden
25 jul. | 22:23
Tiel - Flinke brand in coniferenhaag
24 jul. | 09:03
Tiel - Politie treft jongetje aan
23 jul. | 05:16
Culemborg - Aanhangwagen in brand
22 jul. | 16:41
Culemborg - Ongeval met gevaarlijke stof
21 jul. | 18:19
Culemborg - Auto brandstichter aangehouden
Alle nieuwsberichten