112Rivierenland

Meteren - Hennepplanten in het bos

Maandag 9 april rond 14 uur meldde een getuige bij de politie dat hij twee mannen met een schop uit een bosperceel aan de Markkade had zien komen lopen. De mannen hadden een schop bij zich, wat de melder verdacht vond. Hij gaf ook nog het kenteken van de auto waarin het tweetal wegreed.

Een motoragent zag de genoemde auto rijden en gaf de bestuurder een stopteken. In de auto zaten twee mannen die onder de modder zaten. Zij konden geen goede verklaring geven voor de modder op hun kleding en de schop in hun auto. Wát ze zeiden was bovendien in tegenspraak met wat de getuige had gemeld. De auto van de mannen rook sterk naar hennep en er lag potgrond in.

Andere politiemensen troffen in het bosperceel aan de Markkade een aantal hennepplanten aan. Het zag er naar uit dat deze recent geplant waren.

De twee mannen zijn vervolgens aangehouden voor de wet op de identificatieplicht en overtreding van de Opiumwet. Het betreft mannen van 37 en 38 jaar, beiden uit Varik.

De politie onderzoekt de zaak verder en maakt proces-verbaal op.

Meer nieuws

27 jul. | 19:35
Tiel - 50-jarige man overleden na ongeval
26 jul. | 09:03
Tiel - Veel schade weer auto op poller gereden
25 jul. | 22:23
Tiel - Flinke brand in coniferenhaag
24 jul. | 09:03
Tiel - Politie treft jongetje aan
23 jul. | 05:16
Culemborg - Aanhangwagen in brand
22 jul. | 16:41
Culemborg - Ongeval met gevaarlijke stof
Alle nieuwsberichten