112Rivierenland

Bommelerwaard - Controles na klachten omwonenden

De politie in de Bommelerwaard heeft woensdag op diverse locaties in haar werkgebied verkeerscontroles gedaan op de speerpunten snelheid en het dragen van de gordel. De snelheidscontroles vonden vooral plaats in 60 km-zones naar aanleiding van klachten en meldingen van omwonenden. De meeste gecontroleerde bestuurders hielden zich netjes aan de regels.

Tussen 09.00 uur en 09.45 uur werden daar 66 bestuurders met de laser gecontroleerd op snelheid. Drie van hen reden te hard en zijn bekeurd. Van de 153 gecontroleerde bestuurders op het dragen van de gordel hoefde niemand bekeurd te worden, iedereen had de gordel om.

Tussen 09.55 uur en 10.15 uur zijn met de lasergun 12 bestuurders op zowel snelheid alsĀ gecontroleerd. Aantal bekeuringen: nul.

Van 10.15 uur tot 10.30 uur werden een twintigtal bestuurders op te hard rijden en dragen van de gordel gecontroleerd. Niemand was in overtreding.

Tussen 10.35 uur en 10.55 uur is van 23 auto's de snelheid gemeten, geen van de bestuurders reed te hard. In totaal werden hier 45 bestuurders gecontroleerd of zij de gordel om hadden; dit bleek inderdaad het geval.

Meer nieuws

13 nov. | 23:01
Tiel - Ongeval op de Schaarsdijkweg
12 nov. | 18:06
Tiel - Buitenbrand aan de Kwelkade
12 nov. | 17:09
Beesd - Autobrandje op parkeerterrein
11 nov. | 20:41
Tiel - Auto en busje botsen
11 nov. | 08:02
Tiel - Flinke wateroverlast bij woningbrand
10 nov. | 16:12
Tiel - Ongeval op de Westroijensestraat
Alle nieuwsberichten