112Rivierenland

Kesteren - Demodag bij de brandweer succesvol

Zaterdag 11 juni werden duizenden bezoekers door de jubilerende brandweer korpsen Kesteren en Opheusden getrakteerd op een scala aan demonstraties en voertuigen. Omdat de korpsen dit jaar 150 jaar bestaan organiseren zij dit jaar diverse activiteiten. Eén van deze activiteiten was de demodag op zaterdag 11 juni.
 
Vanaf s ’morgens 10.00 uur konden de bezoekers genieten van oa.  oude voertuigen, hoogwerkers vlam in de pan. Hoe groot is de impact als een auto een frontale botsing heeft met een snelheid van 40 km. Een flash over container was er. Een AED demonstratie hadden ze, hoe bevrijden ze koeien uit een put. Zelf een brandje blussen, politie honden demonstratie, vliegtuigbrand bestrijding.
 
Kortom, de bezoekers kwamen niets te kort. En dat lieten ze blijken door de enthousiaste reacties die de organisatie keer op keer kreeg.

De organisatie spreekt dan ook van een geslaagde dag.

Meer nieuws

13 nov. | 23:01
Tiel - Ongeval op de Schaarsdijkweg
12 nov. | 18:06
Tiel - Buitenbrand aan de Kwelkade
12 nov. | 17:09
Beesd - Autobrandje op parkeerterrein
11 nov. | 20:41
Tiel - Auto en busje botsen
11 nov. | 08:02
Tiel - Flinke wateroverlast bij woningbrand
10 nov. | 16:12
Tiel - Ongeval op de Westroijensestraat
Alle nieuwsberichten