112Rivierenland

Kesteren - Demodag bij de brandweer succesvol

Zaterdag 11 juni werden duizenden bezoekers door de jubilerende brandweer korpsen Kesteren en Opheusden getrakteerd op een scala aan demonstraties en voertuigen. Omdat de korpsen dit jaar 150 jaar bestaan organiseren zij dit jaar diverse activiteiten. Eén van deze activiteiten was de demodag op zaterdag 11 juni.
 
Vanaf s ’morgens 10.00 uur konden de bezoekers genieten van oa.  oude voertuigen, hoogwerkers vlam in de pan. Hoe groot is de impact als een auto een frontale botsing heeft met een snelheid van 40 km. Een flash over container was er. Een AED demonstratie hadden ze, hoe bevrijden ze koeien uit een put. Zelf een brandje blussen, politie honden demonstratie, vliegtuigbrand bestrijding.
 
Kortom, de bezoekers kwamen niets te kort. En dat lieten ze blijken door de enthousiaste reacties die de organisatie keer op keer kreeg.

De organisatie spreekt dan ook van een geslaagde dag.

Meer nieuws

07 feb. | 18:56
Buren - Ongeval aan de Koningin Wilhelminalaan
05 feb. | 19:03
Geldermalsen - Rotterdammers cel in voor gewapende overval camerawinkel
05 feb. | 15:47
Haaften - Motorrijder te water
04 feb. | 20:10
Tiel - Ongeval op de Prinses Beatrixlaan
04 feb. | 16:44
Culemborg - Veel schade bij ongeval Industrieweg
03 feb. | 15:46
Kesteren - Ongeval op de Frans Halsstraat
Alle nieuwsberichten