112Rivierenland

Zaltbommel - Autodief aangehouden

Politieagenten van team Bommelerwaard hebben vrijdag een stevige autorit door het Zaltbommelse centrum gehad tijdens het achtervolgen van een autodief. De dader eindigde in de politiecel in plaats van ‘zijn’ BMW.

Alerte politieagenten zagen rond 11.15 uur de gestolen auto nog net wegrijden, nadat de bestuurder bij een benzinepomp had getankt zonder te betalen. Naar de auto keken de politieagenten al enkele dagen uit, omdat deze enkele dagen geleden was gestolen in Beesd. De politieagenten reden achter de auto aan met optische en geluidssignalen toen de man weigerde op te stoppen. De rit ging door het centrum en over de Waaldijk. Een stilstaande auto op de rijbaan stopte de rit van de bekende autodief.

De verdachte is aangehouden voor diefstal van de auto; de verdachte verkeerde onder invloed van verdovende middelen. Hij is ingesloten voor een later verhoor.

Meer nieuws

13 nov. | 23:01
Tiel - Ongeval op de Schaarsdijkweg
12 nov. | 18:06
Tiel - Buitenbrand aan de Kwelkade
12 nov. | 17:09
Beesd - Autobrandje op parkeerterrein
11 nov. | 20:41
Tiel - Auto en busje botsen
11 nov. | 08:02
Tiel - Flinke wateroverlast bij woningbrand
10 nov. | 16:12
Tiel - Ongeval op de Westroijensestraat
Alle nieuwsberichten