112Rivierenland

Hoenzadriel - Eénzijdig ongeval met gevolgen

Woensdagmiddag vond een éénzijdig ongeval plaats op de A2 ter hoogte van Hoenzadriel. De bestuurder van de auto, die overigens niet gewond raakte, is aangehouden omdat hij duidelijk te veel alcohol had genuttigd.

De bestuurder, een 45-jarige inwoner van Den Bosch, reed vanuit Utrecht in de richting van zijn woonplaats. Ter hoogte van Hoenzadriel raakte hij, volgens zijn eigen verklaring, door een windvlaag van de weg. Zijn auto kwam daardoor in een greppel langs de snelweg terecht.
Agenten waren snel ter plaatse en controleerden de bestuurder op het gebruik van alcohol. De eerste blaastest pakte voor de bestuurder negatief uit. Hij werd aangehouden.

Tijdens de ademanalyse op het politiebureau blies de man 960 ug/l, vergelijkbaar met ongeveer 2,3 promille.Tegen de man is proces-verbaal opgemaakt. Zijn rijbewijs is ingevorderd.

Meer nieuws

06 aug. | 16:49
Tiel - Gemeente sluit woning langer na vondst van grote hoeveelheid drugs
06 aug. | 16:41
Rumpt - Vertraging na ongeval op de A15
06 aug. | 05:29
Ommeren - Bluskanon ingezet voor buitenbrand
06 aug. | 05:26
Lienden - Auto op de kop in de sloot
06 aug. | 05:23
Echteld - Autobrand aan de Broekdijksestraat
06 aug. | 05:20
Tiel - Smeulbrand loopt goed af
Alle nieuwsberichten