112Rivierenland

Tiel - Frans Duijts zingt in de Tielse binnenstad

Frans Duijts is 180 graden om gegaan. De zanger, die begon als Hazes-imitator, krijgt een reallifesoap. „Als sloper in ons familiebedrijf had ik naast mijn werk het zingen. Nu heb ik een zangcarrière en daarbij draai ik op een laag pitje mee op kantoor. Alles wordt gefilmd. Zijn leven is drastisch veranderd.”

Ondanks de zanger het razend druk heeft stond hij vanmiddag in de Free Record Shop in Tiel waar hij een aantal nummer van de nieuwe CD liet horen. Uiteraard zijn grootste hit tot nu toe "Jij denkt maar dat je alles mag van mij " sloot de zanger af.

Zijn nieuwe album heet Leef Je Droom. Ik beleef het als in een roes. Jaren geleden ben ik begonnen als Hazes-imitator, maar nu zing ik eigen nummers. Mensen waarderen mijn muziek, dat vind ik helemáál geweldig. Als je iets aanpakt, hoop je altijd dat het aanslaat.”

In de winkel was een signeer sessie waar cd, t-shirts en sjaals werden van zien van een handtekening.

Meer nieuws

16 aug. | 20:00
Tiel - Hulpdiensten massaal naar de Maurikstraat
16 aug. | 18:13
Tiel - Hennepkwekerij aangetroffen in flatwoning
16 aug. | 15:35
Zaltbommel - Gaslucht in meerdere woningen
16 aug. | 15:29
Regio - Defensie oefent twee weken met helikopters in laagvliegen
16 aug. | 09:25
Tiel - Brandweer rukt uit voor stormschade
15 aug. | 23:31
Dreumel - Auto in de sloot
Alle nieuwsberichten