112Rivierenland

Druten - Jochem van Gelder vertrekt bij de NCRV

Jochem van Gelder de van oorsprong geboren in Tielenaar en momenteel woont deze al jaren met zijn gezin in Beneden Leeuwen, vertrekt bij de NCRV. De aanleiding voor de populaire presentator van o.a. Praatjesmakers is het onzekere toekomstperspectief bij de omroep.

"De NCRV heeft in een open gesprek laten weten dat mijn exclusiviteit contract omgezet wordt in een contract op projectbasis", aldus van Gelder. "Op zich te begrijpen, zeker in een tijd dat de omroepen vele miljoenen moeten bezuinigen. Helaas kan de NCRV daarnaast geen enkele garantie geven over de te maken programma’s. Daarop heb ik mijn conclusie getrokken. Ik heb na al die jaren geen zin om af te wachten, daar ben ik veel te ambitieus voor. Ik loop over van ideeën en plannen."

Jochem van Gelder begon in 1989 bij de NCRV met het kinderprogramma Disney Club. Hij blijft nog tot eind juli 2010 werkzaam bij de NCRV. Het is nog niet bekend wat hij daarna gaat doen.

Meer nieuws

21 aug. | 21:11
Tiel - Arrestatieteam grijpt in aan de Oliemolenwal
21 aug. | 16:07
Rumpt - Buitenbrand betreft stapel hooi
21 aug. | 09:42
Tiel - Ongeval op de Zoelenseweg
20 aug. | 21:38
Culemborg - Ernstig ongeval met fatbike en personenauto
19 aug. | 21:33
Ophemert - Brandweer zorgt voor verkoeling
18 aug. | 16:59
Buren - Twee zwaargewonden bij ongeval
Alle nieuwsberichten